Увага! Новинки!

З 2014 року - року 200 - річчя від дня народження геніального українського поета Т.Г.Шевченка - Центральна міська бібліотека поповнюється літературними дослідженнями різних авторів на тему «Шевченкініана». Повідомляємо , що отримані останні 3 томи «Повного зібрання творів у дванадцяти томах». Його оригінальну літературну та мистецьку творчість представили шановним читачам науковці двох інститутів Національної академії наук України – Інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка та Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського. У заключному дванадцятому томі представлено літопис життя і творчості Шевченка (за книгою відомого шевченкознавця Петра Жура «Труди і дні Кобзаря»), документальні, образотворчі матеріали та фотографії./Files/photogallery/SAM_6934.JPG

Документальний фільм-трилогія «Тарас Шевченко 1.Віра 2. Поступ 3. Воскресіння» -- 200-річчю від дня народження присвячується.

«Історія європейської цивілізації. Рим.» -- сучасний підручник історії Європи, в якому представлена повна картина політичного, військового та культурного світу Стародавнього Риму. Ця грандіозна праця охоплює період античності від середини VIII ст. до н.е. (з часів першої урбанізації) і до падіння Римської імперії у V ст. до н.е. Видання доповнено багатим ілюстративним матеріалом – як всесвітньо відомими шедеврами, так і першодруками із багатьох музеїв світу.

«Микола Бажан» -- книга висвітлює погляди видатного поета ХХ століття, вченого-енциклопедиста, академіка НАН України Миколи Платоновича Бажана – проникнення в особливості театру, кіно, музики та живопису, які відлунилися в літературно-критичних статтях, численних перекладах.

Для широкого кола читачів у цьому виданні відкриється Микола Бажан ерудит, естет, якому випало бути не тільки свідком видатних мистецьких явищ, а й творцем та ученим, що застосовував і розвивав уроки режисерів, музикантів і художників.

"Князі Острозькі" -- науково-популярне«видання. Книга побачила світ завдяки роботі видавництва «Балтія – Друк» та пропонує нову інформацію про рід князів. Це не просто наукова публікація, а оформлене багатьма ілюстраціями видання, до якого було залучено історичні документи й архівні матеріали, зібрані в 26 музеях України, Польщі, Литви й Білорусі. Історичне дослідження ілюструють майже 80 фотографій.

З ЦИМИ ТА ІНШИМИ КНИГАМИ ВИ МОЖЕТЕ ПОЗНАЙОМИТИСЯ В БІБЛІОТЕКАХ МІСТА 2016
Кол-во просмотров: 10

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.